Naudodami mūsų puslapį, sutinkate su slapukų naudojimu.

Apie Aikivaras

Aikido – tai šiuolaikiškas kovos menas, besiremiantis senomis japonų budo mokyklų tradicijomis. Daugelis žmonių visame pasaulyje žavisi Aikido judesių minkštumu ir vidine jėga. Aikido technika yra pakankamai subtili ir reikalaujanti daug pastangų norint ją išmokti, tačiau stebint kaip ji yra atliekama galima trumpam žvilgtelti į paslaptingąjį rytų kovos menų pasaulį, o išbandžius keletą paprasčiausių judesių pajausti, kodėl šiomis dienomis tiek žmonių vis dar siekia meistriškumo Aikido treniruotėse. Aikido mūsų visuomenėje dar nėra pakankamai žinomas reiškinys. Yra keletas to priežasčių ir viena iš jų – patikimos ir prieinamos informacijos trūkumas apie šį Japonijos kovos meną. Tikimės, kad mūsų mokyklos darbas visuomenėje sulauks atgarsio ir su laiku vis daugiau žmonių galės prisiliesti ir praktikuoti Aikido.

Marijampolės aikido akikai mokykla “Aikivaras” buvo įkurta 2012 metų gruodžio mėnesį, tęsiant aikido meno populiarinimą Marijampolėje, atnešant naujas žinias, aukštesnį technikos lygį ir trenerių kvalifikaciją, norint sudaryti palankias sąlygas tobulėti visiems norintiems praktikuoti Aikido ir besidomintiems Japonijos kultūra. Mokyklos pamatai padėti dar 1993 metais, marijampolės kariniame dalinyje pradėjus praktikuoti aikido. Šiuo metu treniruotes vaikų, jaunimo/suaugusių grupėse veda patyrę instruktoriai. Pas mus yra praktikuojama aikido aikikai pakraipa, kurios centras yra Tokijuje, Japonijoje. Šiuo metu jam vadovauja Doshu Moriteru Uesiba. Mokyklos nariai kasmet dalyvauja tarptautiniuose aikido seminaruose Lietuvoje ir už jos ribų, aikido vasaros stovyklose, taip pat įvairiose demonstracijose bei festivaliuose. Mūsų mokykla veikia ir naudoja pasaulinio Aikido centro, Hombu Dodzio, Tokijas, Japonija, oficialiai pripažintą atestacinę sistemą (Koinobori mokykla). Marijampolės aikido aikikai mokyklos „Aikivaras” pagrindinio instruktoriaus Giedriaus Baliūno kvalifikacija yra patvirtinta Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, jis taip pat yra vienas iš vienintelės Lietuvoje aikido instruktorių kvalifikacijos kėlimo ir leidimų treniruoti aikido, išduodamų Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės,  programos kūrėjų.

Ne dėl to, kad kvėpuoju, nes ir medžiai kvėpuoja. O todėl, kad judu, nes tik judesys aktyvuoja milijonus mažyčių ląstelių. Išmok. Norėk būti sveikas!!! Mes padėsime Jums tinkamai ir taisyklingai sportuoti, visada Jus pastebėsime ir patarsime. Dėmesio užteks kiekvienam. Ateik!!! Niekada, negailėk laiko sau. Leisime laiką sportuodami, diskutuodami drauge. Mes galime judėti į ,,priekį‘‘ nestovėti vietoje.


Marijampolės aikido aikikai mokykla „Aikivaras“

Aikido treniruotės, seminarai, stovyklos vaikams ir suaugusiems.


Registracija ir informacija tel. Nr. 8 659 60507, www.aikivaras.lt, el. p. info@aikivaras.lt, 

 Treniruotės